Milliseid kulusid on võimalik ettevõtte arvelt maksuvabalt kanda ja milliseid mitte?

Kus on loogika ja kus on mõistlik piir?

Osta raamat siit
Osta siit - Maksuvabad kulud ettevõttes
Krista e-raamat Maksuvabad kulud ettevõttes aitab alustaval ettevõtjal vältida mitmeid maksudega seotud kahtlusi ja kõhklusi. Liigselt makse maksta ju ei tahaks, maksuhalduriga tülli minek aga vaevalt et kellegi unistus on. Maksuvabad kulud ettevõttes teeb puust ja punaseks ette, milliseid maksusoodustusi saab alustav ettevõtja seaduse piires kasutada.

Ettevõtjate teadmised ja arvamused ettevõttele lubatud kuludest on väga erinevad. Üks paneb kõik isiklikud kulud oma ettevõtte kuludesse, alates juturaamatust kuni perereisini, teine ei julge ka vajalikke koolitusi ega töövahendeid ettevõtte arvelt maksta.

Esimene maksab võibolla küll kunagi maksud koos trahvidega tagantjärele, teisele ettevõtjale aga keegi tema tagasihoidlikkuse eest medalit ei anna ja üleliia makstud makse tagasi ei maksa. See e-raamat on mõeldud ettevõtjatele, kes soovivad toimetada mõistlikes piirides – tahaks kõik lubatud maksusoodustused ära kasutada, aga samas võiks öösel ka rahulikult magada, õudusunenägudeta maksurevisjonist ja hiigeltrahvidest.

Lugesin raamatu ühe jutiga läbi. Aitäh sulle. Minu mõte hakkas igatahes liikuma ja see on väga hea märk. Tihti vajame mingit päästikut, et mõtetele anda uus suund ning loetut kohandada enda ärisse. Enamus loetut on mulle teada, kuid hea oli teadmisi värskendada. Minu seisukohalt sisaldab raamat kasulikku infot ja veel märgiksin ära, et mulle meeldib, et oled pannud lingid allikatele, kust võimalik täiendavat infot leida. Vajadusel saan alati teema juurde tagasi tulla ja täiendavalt juurde lugeda, kui mõni situatsioon tekib, kus vajan enda jaoks laiemat selgust. Kindlasti julgen raamatut teistelegi soovitada.
Ülle Sarapuu, ettevõtja
Osta raamat siit

60 päeva garantii!

guarantee

Kui sa tunned, et see raamat ei olnud sulle, siis ma su raha ei taha. Kui sa oled ükskõik mis põhjusel rahulolematu, kirjuta mulle 60 päeva jooksul ja ma kannan sulle raha tingimusteta tagasi.