raamatupidamine
videokursused
konsultatsioonid

1. Raamatupidamisteenus

Raamatupidamisteenust pakun ma nüüd teise ettevõtte kaudu, Robby&Bobby OÜ, seal on meil juba 6 raamatupidajat ja pea 80 klienti.

Robby&Bobby peamisteks teenusteks on raamatupidamisteenus ja finantsjuhtimisteenus. Nime lugu saad lugeda siit: https://robbybobby.ee/meist/

Raamatupidamisteenus on mõeldud veidi keerulisema tegevusega ettevõtetele.

Finantsjuhtimisteenus on suunatud eelkõige neile, kelle jaoks jääb tavalisest finantsraamatupidamisest juba väheks.

Loe kõigest lähemalt siit: https://robbybobby.ee/teenused/

Huvi korral – tule palun Tutvumise Tunnile 🙂
Saame kokku, arutame sinu vajadusi ja meie võimalusi sind aidata.
Loe lähemalt: https://pilvebyroo.ee/tutvumisetund/

2. E-raamatud ja videokursused

Pilvebüroo veebipoes on müügil viis e-raamatut, kümme kasuliku kraami kogumikku ja viis videokursust.  Hinnad 17-59 eurot.

Kolm kõige populaarsemat on praegu: e-raamat Maksuvabad kulud ettevõttes, kogumik Tehingute kajastamine raamatupidamises ja kogumik Käibemaksu põhitõed.

3. Konsultatsioonid 

Soovi korral saad minu konsultatsiooni ka eraldi tunnikaupa osta, 70 eurot+km/tund.

Teemadeks: raamatupidamine (sh IFRS ja konsolideerimine), maksundus (sh lihtsamad rahvusvahelised teemad), juhtimisaruandluse ja KPI-de väljatöötamine, ettevõtlusega alustamine, ettevõtte süsteemide arendamine ja digitaliseerimine, e-toodete arendamine.

4. Profiklubi

Profiklubi on kinnine online-klubi kogemustega (5a+) raamatupidajatele, sh teenuseosutajatele. Alati tekib ju küsimusi, mida tahaks lähemalt arutada…
Profiklubi on liikmemaksuga, saab tasuda nii kuukaupa (30 eurot+km) kui ka aastakaupa (siis hind veidi soodsam, 300 eurot+km).

Profiklubi sisaldab: 1-2 uut koolitusmaterjali kuus, 2 Zoomi grupikõnet kuus, suhtlust kinnises Facebooki grupis. Boonusena saad liitumisel kõik Pilvebüroo senised e-tooted kingituseks.

Liitumiseks loe lähemalt siit – https://pilvekool.ee/raamatupidajate-profiklubi/ ja täida avaldus!

Kui pakub huvi, siis võta ühendust: krista@pilvebyroo.ee