raamatupidamine
videokursused
konsultatsioonid

1. Raamatupidamisteenus

Raamatupidamisteenust pakun ma nüüd teise ettevõtte kaudu, Robby&Bobby OÜ, seal on meil juba 15 raamatupidajat ja pea 300  klienti.

Miks Robby&Bobby? – nime lugu saad lugeda siit: https://robbybobby.ee/meist/

Meie peamisteks klientideks on e-kaubanduse ettevõtted (Amazon, dropshipping, oma e-poed), professionaalse teenuse ettevõtted ja freelancerid ning investorid (sh kinnisvara ja krüpto).
Püüame raamatupidamise üles seada võimalikult lihtsalt ja automaatselt. Aitame oma klientidel arvutada välja oma toodete-teenuste kasumlikkust, teeme rahavoogude prognoose ja spetsiaalset aruandlust ja aitame oma äritegevust planeerida.

Loe kõigest lähemalt siit: https://robbybobby.ee/teenused/

Huvi korral – võta palun ühendust, oled meie kliendiks oodatud 🙂

2. E-raamatud ja webinarid

Pilvebüroo veebipoes on müügil hulk e-raamatuid, kogumikke ja webinare.  Mine uuri, kindlasti leiad midagi kasulikku 🙂

Kolm kõige populaarsemat on praegu: e-raamat Maksuvabad kulud ettevõttes, kogumik Tehingute kajastamine raamatupidamises ja e-raamat Raamatupidamine lihtsalt ja selgelt.

3. Profiklubi

Profiklubi on kinnine online-klubi kogemustega (5a+) raamatupidajatele, sh teenuseosutajatele. Alati tekib ju küsimusi, mida tahaks lähemalt arutada…
Profiklubi on liikmemaksuga, saab tasuda nii kuukaupa (30 eurot+km) kui ka aastakaupa (siis hind veidi soodsam, 300 eurot+km).

Profiklubi sisaldab: 1-2 uut koolitusmaterjali kuus, 2 Zoomi grupikõnet kuus, suhtlust kinnises Facebooki grupis. Boonusena saad liitumisel kõik Pilvebüroo senised e-tooted kingituseks.

Liitumiseks loe lähemalt siit – https://pilvekool.ee/raamatupidajate-profiklubi/ ja täida avaldus!

Kui pakub huvi, siis võta ühendust: krista@pilvebyroo.ee