Teenused

/Teenused
Teenused 2018-04-04T14:08:29+00:00

1. Raamatupidamisteenus

Raamatupidamisteenust pakun ma nüüd teise ettevõtte kaudu, DStream Accounting OÜ, seal on meil juba 5 raamatupidajat ja 70+ klienti.

DStream Accounting pakub raamatupidamisteenust ja finantsnõustamisteenust eeskätt kahte liiki ettevõtjatele:

  • kui ettevõte on kasvanud juba natuke suuremaks ja vajab veidi tõsisemat abi – kuluarvestust erinevate projektide lõikes, eelarvestamist, korralikku juhtimisaruandlust, KPI-sid, nõustamist jne.
  • kui ettevõtte tegevus on keskmisest keerulisem – internetiärid, rahvusvaheline tegevus, investeeringud jne.

Loe lähemalt siit: https://dstream.ee/teenused/

Huvi korral võta palun ühendust. Saame kokku / skaibime, selgitame välja, mida sul täpselt vaja on ja teen hinnapakkumise.

 

2. E-raamatud ja videokursused

Pilvebüroo veebipoes on müügil neli e-raamatut, viis kasuliku kraami kogumikku ja viis videokursust. https://pilvekool.ee/ Hinnad 17-79 eurot.

Kolm kõige populaarsemat on e-raamat Maksuvabad kulud ettevõttes, kogumik Tehingute kajastamine raamatupidamises ja kogumik Käibemaksu põhitõed.

 

3. Mentorlus

Pakun võimalust lühiajaliseks mentorluseks. Teemaks eeskätt ettevõtlusega alustamine / ettevõtte arendamine, sh teenuste ja e-toodete mixi loomine, e-toodete arendamine, internetiturundus.
Sobiv kandidaat on ratsionaalne ja praktiline inimene, kes on valmis otsustama ja tegutsema – aga vajab abi oma eesmärkide seadmisel, tegevusplaanide koostamisel ja praktilist tuge plaanide elluviimisel.

Üks sissejuhatav kohtumine sobivuse hindamiseks + neli töist 1h kohtumist + vahepealne tugi meili vahendusel, hinnaga kokku 590 eurot+km.

 

4. Konsultatsioonid ja pikemad arendusprojektid

Soovi korral saad minu konsultatsiooni ka eraldi tunnikaupa osta, 70 eurot+km/tund. Pikemate projektide korral lepime hinna eraldi kokku, aga see jääb suurusjärku ca 50 eurot+km/tund.

Teemadeks: raamatupidamine (sh IFRS ja konsolideerimine), maksundus (sh lihtsamad rahvusvahelised teemad), juhtimisaruandluse ja KPI-de väljatöötamine, ettevõtlusega alustamine, ettevõtte arendamine, teenuste ja e-toodete mixi loomine, e-toodete arendamine, internetiturundus.

 

5. Profiklubi

Profiklubi on kinnine online-klubi kogemustega (5a+) raamatupidajatele, sh teenuseosutajatele. Alati tekib ju küsimusi, mida tahaks lähemalt arutada ..
Profiklubi on liikmemaksuga, saab tasuda nii kuukaupa (30 eurot+km) kui ka aastakaupa (siis hind veidi soodsam, 300 eurot+km).

Profiklubi sisaldab: ühte uut videokursust kuus, ühte Zoomi grupikõnet kuus, suhtlust kinnises Facebooki grupis. Boonusena saad liitumisel kõik Pilvebüroo senised e-tooted kingituseks.

Liitumiseks loe lähemalt siit https://pilvekool.ee/raamatupidajate-profiklubi/ ja täida avaldus!

Kui pakub huvi, siis võta ühendust: krista@pilvebyroo.ee

Arhiiv