raamatupidamine
videokursused
konsultatsioonid

1. Raamatupidamisteenus

Raamatupidamisteenust pakun ma nüüd teise ettevõtte kaudu, Robby&Bobby OÜ, seal on meil juba 15 raamatupidajat ja pea 300  klienti.

Miks Robby&Bobby? – nime lugu saad lugeda siit: https://robbybobby.ee/meist/

Meie peamisteks klientideks on e-kaubanduse ettevõtted (Amazon, dropshipping, oma e-poed), professionaalse teenuse ettevõtted ja freelancerid ning investorid (sh kinnisvara ja krüpto).
Püüame raamatupidamise üles seada võimalikult lihtsalt ja automaatselt. Aitame oma klientidel arvutada välja oma toodete-teenuste kasumlikkust, teeme rahavoogude prognoose ja spetsiaalset aruandlust ja aitame oma äritegevust planeerida.

Loe kõigest lähemalt siit: https://robbybobby.ee/teenused/

Huvi korral – võta palun ühendust, oled meie kliendiks oodatud 🙂

2. E-raamatud ja webinarid

Pilvebüroo veebipoes on müügil hulk e-raamatuid, kogumikke ja webinare.  Mine uuri, kindlasti leiad midagi kasulikku 🙂

Kolm kõige populaarsemat on praegu: e-raamat Maksuvabad kulud ettevõttes, kogumik Tehingute kajastamine raamatupidamises ja e-raamat Raamatupidamine lihtsalt ja selgelt.

3. Profiklubi

Profiklubi on kinnine online-klubi kogemustega (5a+) raamatupidajatele, sh teenuseosutajatele. Alati tekib ju küsimusi, mida tahaks lähemalt arutada…
Profiklubi on liikmemaksuga, saab tasuda nii kuukaupa (30 eurot+km) kui ka aastakaupa (siis hind veidi soodsam, 300 eurot+km).

Profiklubi sisaldab: koolitusmaterjale, suhtlust kinnises Facebooki grupis.
Ja võimalust minuga konsulteerida (eraldi tasu eest). Ma üldiselt ei jõua väga konsultatsioone teha, aga Profiklubi inimestele leian selle aja.
Kui kellegi väljaspoolt on mingi väga põnev teema, millega keegi pole hakkama saanud, siis võib ka kirjutada, pähkleid on ikka tore pureda 🙂
Konsultatsioonitunni hind on 110 eur/h+km (Profiklubi inimestele 90 eur/h+km).

Liitumiseks loe lähemalt siit – https://pilvekool.ee/raamatupidajate-profiklubi/ ja täida avaldus!

Kui pakub huvi, siis võta ühendust: krista@pilvebyroo.ee