Privaatsus ja vastutus

/Privaatsus ja vastutus
Privaatsus ja vastutus 2018-01-11T11:28:37+00:00

Kasutades pilvebyroo.ee veebilehte kinnitate, et olete siin kirjeldatud tingimustest aru saanud ja aktsepteerite neid täielikult. Jätame endale õiguse vajadusel tingimusi muuta.

Veebilehe omanik on Pilvebüroo OÜ.

Veebilehe sisu kannab informatiivset eesmärki. Veebilehe omanik ei väida, et siinse veebilehe sisu või viidatud veebilehtede sisu on täpne või täielik. Veebilehe omanik ei vastuta informatsiooni vigade või puuduste ega selle kättesaadavuse eest.

Veebileht ei tegele õigusnõustamisega. Kui vajate juriidilist abi, pöörduge juristi poole. Siinsel veebilehel sisalduv informatsioon on mõeldud ainult juhisena.

Privaatsus

Veebilehe omanikule usaldatud isikuandmed on kaitstud. Teile ei saadeta rämpsposti ja teie andmeid ei avaldata ega müüda kellelegi.

Veebilehe kaudu võime koguda järgmisi andmeid:

– Uudiskirja tellimisel sisestatud meiliaadress ja nimi;
– Kodulehe külastatavuse analüüsiks kasutatav anonüümne info.

Veebilehe omanik ei vastuta blogi kommetaatorite privaatsuspoliitika eest.

Autoriõigus

Kui pole märgitud teisiti, on kogu veebilehe sisu autoriõiguste valdaja Pilvebüroo OÜ. See tähendab, et sisu kasutamine mis tahes kujul (ka osaliselt) on lubatud ainult Pilvebüroo OÜ loal.
Igale koopiale peab olema lisatud siinsele veebilehele viitav link.

Kommentaarid

Blogisse on igaühel lubatud postitada kommentaare ja arvamusi.

Veebilehe omanikul on õigus sobimatu sisuga kommentaare kustuda või nende sisu toimetada. Blogisse ei ole lubatud postitada materjali, mis on sihilikult vale, eksitav, solvav, vaenu õhutav või mistahes muul moel ebaseaduslik.

Arhiiv