Krista Teearu

Krista Teearu

Mina olen Krista Teearu, raamatupidamisekspert ja ettevõtja.

Mulle on lapsest saati meeldinud numbrid ja matemaatika oli mu lemmikaine. Raamatupidamine oli loogiline jätk – numbrite õigesti paigutamine ja nendest kasuliku info väljalugemine on erakordselt lahe töö.

Ma olen täielik asukohavaba ja iseseisva töö fänn ja usun, et päris suur osa praegustest „9-17“ palgatöötajatest liigub lähematel aastatel ettevõtluse teele.

Minu eesmärgiks on aidata inimesi oma teadmiste ja oskustega, et nad saavutaksid ettevõtluse kaudu omaenda eesmärgid ja lõpuks finantsvabaduse.

Selleks kirjutan ma blogiartikleid, selleks on olemas Facebooki grupp ja meililist.

Selleks pakun ka erinevaid teenuseid ja e-tooteid: raamatupidamine, e-raamatud ja videokursused, mentorlus, konsultatsioonid ja Profiklubi. Loe lähemalt siit: teenused või võta minuga otse ühendust krista@pilvebyroo.ee.

Raamatupidamises ja üldse finantsvaldkonnas on palju teemasid, mida sa ei pruugi ise teada ega võib-olla osata küsidagi. See on täiesti OK, sest mitte keegi ei saa kuidagi kõike teada. Oluline oskus on mõista, mida sa ise teha ei soovi või oska ja need tööd võimalikult sobivalt partnerilt sisse osta.

meililist
Telli TASUTA 10-osaline kursus
Ettevõtja ABC. Ellujäämise kursus alustavale ettevõtjale
Telli TASUTA 10-osaline kursus
Ettevõtja ABC. Ellujäämise kursus alustavale ettevõtjale