Krista TeearuMina olen Krista Teearu (42), raamatupidamisalaseid kogemusi on mul juba 18 aastat ja praegu olen ametis ühe suure kontserni pearaamatupidajana.

2011. aastast olen tegutsenud finantsalaste nõuannete andjana finantsblogi vahendusel. Lugejate huvi kasvamisel sai alguse Pilvebüroo OÜ.

Pilvebüroo on minu enda asukohavaba elu võtmeks, mis võimaldab mul tulevikus erinevatel maadel elada ja samal ajal rahulikult töötada. Kevadest sügiseni on Eestis väga tore elada, aga talvekuud veedaks küll heameelega veidi soojemas kliimas.

Nii annangi Pilvebüroo kaudu praktilist finantsalast nõu ja osutan teenuseid neile, kes on otsustanud oma unistuse ellu viia ja alustada asukohavaba äri. Et töötada saaks nii Võrumaa metsast, Hiiumaa suvilast kui talvel Tenerife üürikorterist.

Pilvebüroo pakub online raamatupidamist ning nõustamist nii Eesti kui rahvusvaheliste maksude teemal peamiselt  professionaalseid teenuseid osutavatele väiksematele ettevõtjatele. Oled sa eraettevõtjana tegutsev programmeerija, vabakutseline tõlkija, teises riigis tööd tegev arst, oma tooteid üle maailma müüv kunstnik või käsitööline, siis oled oodatud Pilvebüroo teenuseid kasutama.

Oma tegevuse kaudu aitan ettevõtjaid, kes plaanivad tegutseda rahvusvaheliselt ja soovivad

  • kindlustunnet, et nende finants- ja maksuasjad on korras,
  • rahulikku meelt, et nad teavad, mida, kuidas ja kuna teha, vältimaks võimalikke maksuriske ning finantskahjusid,
  • selgust oma finantsjuhtimises ja raamatupidamises nii, et see toetaks eesmärkide ja unistuste saavutamist.

Raamatupidamises ja üldse finantsvaldkonnas on palju teemasid, mida rahvusvahelist tegevust omav ettevõtja ei pruugi ise teada ega võibolla osata küsidagi. See on täiesti OK, sest mitte keegi ei saagi kõike osata. Oluline oskus on mõista, mida sa ise teha ei soovi või oska ja need tööd võimalikult sobivalt partnerilt sisse osta.

Ise teemaga tutvumiseks, sulle oluliste finantsteemadega kursis olemiseks ja vajalike vastuste saamiseks uuri Pilvebüroo blogist, liitu uudiskirjaga ja suhtleme Facebooki kaudu, sest tihtipeale räägin ka teemadest, mida sa ehk ei oskagi muidu küsida.

Vaata Pilvebüroo pakutavaid raamatupidamis- ja nõustamisteenuseid või võta minuga otse ühendust krista@pilvebyroo.ee.

Ettevõtja ABC. Ellujäämise kursus alustavale ettevõtjale
Telli TASUTA 5-osaline kursus