Kes?

/Kes?
Kes? 2017-07-27T16:10:44+00:00

Krista Teearu

Mina olen Krista Teearu, raamatupidamisalaseid kogemusi on mul juba palju aastaid ja praegu olen ametis TransferWise kontserni pearaamatupidajana.

Mulle on lapsest saati meeldinud numbrid. Matemaatika oli mu lemmikaine! Raamatupidamine oli loogiline jätk – numbrite õigesti paigutamine ja nendest kasuliku info väljalugemine on erakordselt lahe töö 🙂

Ma olen täielik asukohavaba ja iseseisva töö fänn ja usun, et päris suur osa praegustest „9-17“ palgatöötajatest liigub lähematel aastatel ettevõtluse teele.

See on Pilvebüroo suur eesmärk – aidata võimalikult paljudel inimestel luua omale vabadus läbi ettevõtluse. Et oma eesmärgi nimel saaks töötada nii Võrumaa metsast, Hiiumaa suvilast kui talvel Tenerife üürikorterist. Selleks kirjutan ma blogiartikleid, selleks on olemas Facebooki grupp ja meililist.

Selleks pakun ma ka:

  • raamatupidamisteenust elustiiliettevõtjatele ja
  • täielikku finantsteenust neile, kellel on suuremad eesmärgid – kiire ja samas jätkusuutlik kasv.

Meie teenused tagavad sulle:

  • kindlustunde, et sinu finants- ja maksuasjad on korras,
  • rahuliku meele, et sa tead, mida, kuidas ja kuna teha, vältimaks võimalikke maksuriske ning finantskahjusid,
  • selguse oma finantsjuhtimises ja raamatupidamises nii, et see toetaks eesmärkide ja unistuste saavutamist.

Suur osa Pilvebüroo klientidest tegutseb mingil määral rahvusvaheliselt – oma suure töökogemuse tõttu oskan ma hakkama saada ka kõige keerulisemate raamatupidamisteemadega.

Pilvebüroos toimetab igapäevaselt klientidega kaks raamatupidajat ja assistent, kes hoiab kätt pulsil Facebooki grupil ja jälgib, et kõik meilid saaksid vastatud.

Raamatupidamises ja üldse finantsvaldkonnas on palju teemasid, mida sa ei pruugi ise teada ega võib-olla osata küsidagi. See on täiesti OK, sest mitte keegi ei saa kuidagi kõike teada. Oluline oskus on mõista, mida sa ise teha ei soovi või oska ja need tööd võimalikult sobivalt partnerilt sisse osta.

Ise teemaga tutvumiseks, sulle oluliste finantsteemadega kursis olemiseks ja vajalike vastuste saamiseks uuri Pilvebüroo blogist, liitu uudiskirjaga ja suhtleme Facebooki kaudu, sest tihtipeale räägin ka teemadest, mida sa ehk ei oskagi muidu küsida.

Vaata Pilvebüroo pakutavaid raamatupidamis- ja nõustamisteenuseid või võta minuga otse ühendust krista@pilvebyroo.ee.

Ettevõtja ABC. Ellujäämise kursus alustavale ettevõtjale
Telli TASUTA 5-osaline kursus

Arhiiv