Raamat valmis!

//Raamat valmis!

Suur uudis – mu raamatukene hinnakujundusest on lõpuks valmis, kenasti pdf-formaati kujundatud ja küljendatud. JUHUU! Esmaspäevast on kodulehe kaudu saadaval!

Täpsema info saadan pühapäeval, kui olen veebi ja erinevate abivahenditega maadlemise lõpetanud. Sisukorra ja sissejuhatusega saab tutvuda siin.

Miks ma selle raamatuprojekti üldse ette võtsin?

Ma olen seda tüüpi, keda Malcolm Gladwell oma raamatus The Tipping Point (e.k Läbimurdepunkt) nimetab “maven” – kõikvõimaliku info koguja ja süstematiseerija. Mul on metsikus koguses kõikvõimalikke kokkukorjatud materjale Dropboxis ja Evernotes ja raamatutena …  ja tegelikult meeldib mulle väga oma teadmisi jagada. Samal ajal meeldib mulle väga ka sellise asja eest raha saada..

Mõte võtta üks teema ja see vormida kergelt arusaadavaks ülevaateks kõlas päris põneva väljakutsena. Tänapäevasel e-ajastul saab sellist asja ka suhteliselt odavalt teha, ainult kujunduse ja küljenduse kulud. Kuidas tulemus lugejatele meeldib, selgub varsti. Kui tagasiside ja rahaline tulemus on positiivne siis on võib selliseid üllitisi edaspidigi oodata.

Ettevõtja ABC. Ellujäämise kursus alustavale ettevõtjale
Telli TASUTA 5-osaline kursus
- | 2016-11-15T11:51:23+00:00 15. november 2013|Uncategorized|kommentaarid puuduvad

Kommenteeri

5 + 7 =

Arhiiv