Ostukorv

Arhiiv

Avaleht/Pilvebüroo e-raamat/Õige hind toob rohkem raha

Õige hind toob rohkem raha

4.99 

Määra oma tootele õige hind ja teeni rohkem raha!

Oled väikeettevõtja, töötad palju, su tooted-teenused on kvaliteetsed ja kliendid armastavad sind, aga raha ja aega on alati liiga vähe?

Raamat „Õige hind toob rohkem raha“ aitab sul leida oma tootele õige hinna.

Ütle hüvasti rahapuudusele ja tunne rõõmu lisandunud ajast ja rahast!

Raamatust õpid:

1)  Kuidas arvestada välja oma toote minimaalne hind?
2)  Kuidas reaalselt on võimalik hinda tõsta?
3)  Kuidas nutikalt hinda esitleda?

Tutvu siin sisukorra ja sissejuhatusega. Sisukord ja ka raamat ise on pdf-formaadis.

Kategooria:

Kirjeldus

E-raamat (pdf-formaadis), 24 lk.

Ostsin ja lugesin läbi Krista raamatu- väga hea, ladusalt kirjutatud ja õpetlik. Parasjagu lühike ja ülimalt selge, ilma kaelamurdvate kalkulatsioonideta! Mulle oli sealt mitu iva, mida nokkida. Põhiline, mida aga järeldasin- selleks, et normaalselt elada, teen ma praegu liiga palju tööd! Seda viga peaks parandama. Kindlasti kohe. Aitäh, Krista!

Liina Langi (Rees). Reesi käsitöö blogi

Olen seda meelt, et me ei peaks tegelema ettevõtlusega ainult raha teenimiseks, küll on raha heaks ettevõtte edukuse mõõtmisvahendiks. Pilvebüroo e-raamatu juhendamisel saad kergesti paika väga olulise finantsküsimuse – milline on õiglane hind minu teenuse/toote jaoks? Õiglane, lähtudes sinu tööst, loodud väärtusest ja milline sinu klient. Krista on kirjutanud selle olulise ja tihtipeale keerulise teema mõnusalt lahti ja selgitab hästi, kuidas teadlikult planeeritud hind toetab sinu südamelähedase töö edukust.

Liisi Toom, Persoonibrändi Agentuur, asutaja ja persoonibrändi konsultant

Work hard, play well. Seal, kus lõppeb töine osa, algab töötasu küsimine. Miskipärast on aga nii, et töötasu küsija tahab küll rohkem, kuid küsib vähem. Nii on tulemuseks tublid töölised ja oma ala eksperdid, kes ikka ja jälle jäävad alamakstud.
Tööväärilise tasu küsimata jätmises võivad olla lihtsalt psühholoogilised põhjused. Krista Teearu lühiraamat õpetab lihtsas ja loogilises keeles, kuidas arvestada välja oma miinimumtasu, miks ja millal tõsta oma töö hinda ning seda ka edukalt klientidele serveerida. Ehk saab majanduslikult hästi läbi lüüa hoopis vähem, kuid kvaliteetsemat tööd tehes? Ütleb ju kõne all olev raamatki: ,,Anna endale luba raha teenida! Mõnikord ei suuda sa uskuda, et suudad teenida märksa enam raha kui praegu ja lased võimalused käest lihtsalt seetõttu, et hindad neid ebareaalseteks.”

Mari Leosk, toimetaja

60 päeva garantii!

guarantee

Kui sa tunned, et see raamat ei olnud sulle, siis ma su raha ei taha. Kui sa oled ükskõik mis põhjusel rahulolematu, kirjuta mulle 60 päeva jooksul ja ma kannan sulle raha tingimusteta tagasi.